Ettevõttest

Kermalen OÜ pakub finantsarvestusteenust alustavatele, väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Kermalen OÜ on 2012. aastal loodud ettevõte, Meie klientide hulka kuulub nii ehituse, tootmise, transpordi, kinnisvara jm tegelevaid ettevõtteid kui ka korteriühistuid ja mittetulundusühinguid.

Töötame enamasti kaugtöö vormis telefoni, e-posti ja Skype’i teel. Pakume oma teenuseid üle Eesti.

Võta meiega julgesti ühendust, et küsida hinnapakkumust.

Milleks osta meie teenuseid?

Raamatupidamisteenuse sisseostmine on ideaalne lahendus ettevõtetele, kelle toodangu- või töömaht on selline, kus pole mõistlik hoida oma ettevõtte palgal raamatupidajat. Kermalen OÜ kasutab oma klientide raamatupidamise korraldamiseks pilveteenuseid ja veebipõhist tarkvara, mis võimaldab Sul omada ülevaadet oma ettevõtte käekäigust reaalajas ning igas arvutis. Saad väljastada hinnapakkumusi ja koostada arveid. Teenuse sisseostmisel hoiad kokku töötaja maksudelt ja kontorikuludelt, mille kanname meie. Sina saad keskenduda oma põhitegevusele.

Mida kliendid arvavad

«Hindan väga kõrgelt kiiret ja sujuvat kommunikatsiooni ja seda, et alati saab arusaadavad vastused, mis on mõistetavad ka mitte selle valdkonna taustaga inimestele. Soovitan väga!»

(Terje Pärgma, Rume OÜ)

«Kermalen on lisaks kvaliteetsele raamatupidamisteenusele juhtinud ka korduvalt tähelepanu teemadel, mis puudutavad investeeringuid. Nende valdkonna lai silmaring ja usaldusväärsus teeb neist suurepärase koostööpartneri.»

(Raido Tamar, Kodulehe optimeerimine OÜ, juhatuse liige)

«Kiire, põhjalik, väga professionaalne ja sõbralik - nii iseloomustaksin raamatupidamislikku koostööd Kermalen OÜ-ga. Vähetähtsam pole teenuse kasutamise mugavus - kaugtöö toimib kenasti ja lihtsalt, ilma et kodust jalgagi välja tõstma peaks. Tekkinud küsimustele on alati kiirelt ja asjalikult vastatud, nii saab kiita ka nõu andmise oskust.»

(Reet Needo, need.o.felt)

«Mairi and her team are special. I rang round lots of companies in Tallinn to find the right one. I've worked with 2 other companies in the past but the level of service can not be compared. I've got an accountant who was helpful, experienced, answered my questions and helped me understand what I needed, rather than being fobbed off with some salesperson. I can only praise Mairi who goes over and beyond her daily duties, helping me to figure out the specifics. Thank you for all your help to date, I hope we'll continue doing business together for years to come.»

(Mihailo Dhoric, GM at Lurento)

«Hea raamatupidamise teenuse tunnuseks on see, et lisaks tavapärasele arvepidamisele on võimalik saada ka vastuseid kõikvõimalikele finantsalastele küsimustele. Oleme pakutava teenusega väga rahul ning teame, et saame alati professionaalset teenust.»

(Merle Reose, Elli OÜ)

«Oleme Kermalen-iga koostööd teinud mitu aastat ning saame ainult kiidusõnu öelda. Peale professionaalsuse on tegemist väga positiivse ja sõbraliku tiimiga. Kui raamatupidamises tekib küsimusi, siis soovitame kindlasti nendega konsulteerida.»

(Rene Meres, SimplBooks)

«Professionaalne ja südamega raamatupidamine, mis arvestab meie ühingu vajaduste ja võimalustega. Suurim heameel on, et abi ja nõuanne on alati telefonikõne kaugusel ning ka kõige keerulisemad raamatupidamise spetsiifilised küsimused saavad selged ja arusaadavad vastused. Usaldusväärne büroo nagu Kermalen võimaldab meil tegeleda igapäevaselt sellega, mida kõige paremini oskame, ja jätta keerukas raamatupidamine headesse kätesse.»

(Triin Lutsoja, MTÜ Nähtamatud Loomad fundraiser)